Akurat z Wodeckim - Dni Brzeska 2009
ROZRYWKA - Aktualności
piątek, 15 maja 2009 16:32
Tegoroczne Święto Miasta zaplanowane zostało tradycyjnie na ostatni weekend czerwca. Tym razem trzydniowa impreza wzbogacona zostanie o nowe propozycje. Po raz pierwszy na Placu Kazimierza Wielkiego podziwiać będzie można Strongmanów. Nowością będzie też trwający przez trzy dni Jarmark Artystyczny. Wszystko rozpocznie się w kameralnym wnętrzu sali wystawowej MOK-u, gdzie w piątek 26 czerwca o godzinie 17.30 odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa. Tego samego dnia na Placu Kazimierza Wielkiego zaprezentują się rodzime zespoły folklorystyczne. Zanim w sobotę 27 czerwca ożywi się Plac Kazimierza Wielkiego, do południa w wielu miejscach Brzeska organizowane będą rozgrywki sportowe. Zabawa ruszy o godzinie 15.00, tradycyjnie rozpocznie się blokiem taneczno-muzycznym w wykonaniu młodych artystów działających przy MOK, a całość połączona będzie z konkursami dla dzieci.

 

W sobotę o 16.30 na Plac wkroczą Strongmani, którzy nie tylko zaprezentują swoje umiejętności, ale też zaproszą widzów, aby sami w konkursach spróbowali swoich sił. Koncerty muzyczne rozpoczną się o godzinie 17.30, a na scenie wystąpią kolejno Fun Fire, Kapela Pieczarków i wreszcie Zbigniew Wodecki z zespołem. Niedzielną gwiazdą będzie zespół "Akurat".

[pepe]


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .