Kampania wyborcza 2019. Sprawdź naszą ofertę

-----> Gazeta Przegląd Regionalny

13 października odbędą się wybory parlamentarne.

Gazeta Przegląd Regionalny oraz portale internetowe: regiontarnowski.pl oraz brzesko.com.pl , to media, które zazwyczaj jako pierwsze informują o ważnych wydarzeniach politycznych w regionie.

Reklama w naszych mediach to gwarancja dotarcia do największej liczby mieszkańców w okręgu wyborczym. Każdy z kandydatów, chce zaprezentować się z najlepszej strony, a przede wszystkim chce dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. I my to umożliwiamy.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dedykowaną komitetom wyborczym i kandydatom. Reklamy ukażą się każdorazowo w pełnym nakładzie Gazety Przegląd Regionalny (wydania: wrzesień / październik). Ogłoszenia wyborcze będą umieszczane na stronach redakcyjnych, w sąsiedztwie tekstów o tematyce lokalnej.

 

-----> Portal: regiontarnowski.pl 

Obecnie internet jest najpopularniejszym źródłem informacji, a tym samym najskuteczniejszym sposobem na dotarcie do potencjalnych klientów. Wybór portalu regiontarnowski.pl , to gwarancja skutecznej reklamy, która codziennie dociera do tysięcy mieszkańców regionu.

 

Redakcja witryny regiontarnowski.pl wciąż dokłada wszelkich starań, aby portal był miejscem codziennych wizyt mieszkańców regionu. Dzięki wypracowanej popularności możemy zaproponować Państwu skuteczną reklamę na kilku płaszczyznach:

  • Banery reklamowe na wszystkich stronach serwisu
  • Banery śródtekstowe, wkomponowane w treść artykułu
  • Artykuły sponsorowane mające wzór zwykłych artykułów, wyróżnione w głównej części serwisu

 

Artykuły promowane

Teksty pisane przez naszych dziennikarzy bądź otrzymywane od reklamodawców, umieszczane w centralnej części serwisu z adnotacją "ZOBACZ"

 

Zapraszamy do współpracy:

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr022020

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .