Reklama
'Święto karpia' w Wierzchosławicach

W dniach 29 – 30 września br. w podtarnowskich Wierzchosławicach już po raz kolejny zorganizowano „Święto karpia”. Organizatorami tegorocznego święta „Króla” polskich ryb hodowlanych było Nadleśnictwo z Dąbrowy Tarnowskiej, Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach oraz wójt gminy Wiesław Rajski. Kilkanaście tysięcy osób bawiło się podczas weekendowego „Święta karpia”, a wśród nich między innymi parlamentarzyści ziemi tarnowskiej Edward Czesak, Michał Wojtkiewicz, Wiesław Woda, starostwa tarnowski Mieczysław Kras oraz wójtowie i burmistrzowie z regionu.

 

W bogatym bloku artystycznym przed publicznością zaprezentował się z koncertem Jan Wojdak – lider i wokalista zespołu Wawele, Zespół Pieśni i Tańca „Swojacy” oraz zespół muzyczny Leszcze. Nie zabrakło również wielu licznych konkursów, gier i zabaw dla dzieci. Tegoroczne święto w Wierzchosławicach zakończył pokaz sztucznych ogni. 

 

[bp] 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

ikp2a

akw4

345px X 300px  100dpi sak

prr092019a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .