--------------------------------------------------------------------------------------------
BRZESKO - CZCHÓW (EURO PŁAWECKI TRANS)
Poniedziałek - Piątek: 05:30w, 06:20sw, 06:50sx, 07:15w, 07:30sw, 07:40lw, 08:05, 08:25sw, 08:40l, 09:10, 09:40sw, 09:50lw, 10:15sx, 10:35lr, 11:05sxw, 11:35sx, 11:35lrw, 12:00sxw, 12:20s, 12:30l, 12:55w, 13:20sx, 13:35lr, 13:40sx, 14:00l, 14:15sw, 14:30l, 14:40s, 15:00l, 15:05sw, 15:20l, 15:25s, 15:45s,15:45lw, 16:10, 16:40sw, 17:00l, 17:40s, 18:15, 19:25, 20.30.
Sobota: 06:25*, 07:30*w, 08:35*, 10:10*, 10:55*w, 11:25*, 12:25*, 13:10*, 13:40*w, 14:10*, 15:10*, 16:20*w, 17:55, 19:05.
Odjazdy: Brzesko, Pl. Żwirki i Wigury
LEGENDA:
s - kursuje w dni nauki szkolnej,
l - kursuje w dni robocze w które nie ma nauki szkolnej.
x - nie kursuje w dnii robocze od 01.05 do 30.06.
w - kurs do i z Wytrzyszczki
r - kursuje w dni robocze od 01.05 do 30.06.
*- kursuje w wigilię, sylwestra, wielki piątek, wielką sobotę.
Nie kursuje od 25 do 26 grudnia, 1 stycznia, 6 stycznia, 1-szy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, 1 maja, 3 maja, Zielone Świątki, Boże Ciało, 15 sierpnia, 1 listopada, 11 listopada.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
CZCHÓW - BRZESKO (EURO PŁAWECKI TRANS)
Poniedziałek - Piątek: 04:55, 06:10b, 06:50l, 07:00s, 07:20b, 07:50s, 07:55l, 08:20s, 08:30l, 08:40sb, 08:50l, 09:15l, 09:20s, 10:00, 10:30, 10:55sx, 11:20s, 11:30l, 12:00sxb, 12:30, 13:00sx, 13:20, 13:40, 14:00sx, 14:10lx, 14:20sxb, 14:40l, 14:50r, 14:55sx, 15:00l, 15:10r, 15:15sx, 15:35lr, 16:00, 16:15sx, 16:40, 17:15s, 17:35l, 18:45, 20:00.
Sobota: 05:53*, 06:55*, 08:05*, 09:05*, 09:55*, 10:45*, 11:40*, 12:30*, 13:05*, 13:40*, 14:17*, 15:45*, 17:25, 18:25.
Odjazdy: Czchów Zapora
LEGENDA:
s - kursuje w dni nauki szkolnej,
l - kursuje w dni robocze w które nie ma nauki szkolnej.
x - nie kursuje w dnii robocze od 01.05 do 30.06.
w - kurs do i z Wytrzyszczki
r - kursuje w dni robocze od 01.05 do 30.06.
*- kursuje w wigilię, sylwestra, wielki piątek, wielką sobotę.
Nie kursuje od 25 do 26 grudnia, 1 stycznia, 6 stycznia, 1-szy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, 1 maja, 3 maja, Zielone Świątki, Boże Ciało, 15 sierpnia, 1 listopada, 11 listopada.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rozkład zaktualizowano 09.08.2014.
|