Reklama
Jubileuszowe strzelanie w Bielczy
WYDARZENIA - Borzęcin
czwartek, 16 stycznia 2020 13:59

Wszystkich sympatyków strzelectwa sportowego zapraszamy w najbliższą niedzielę, 19 stycznia br. na strzelnicę sportową w Bielczy. Tutaj, na tzw. „Piekiełku” od godziny 10 rozpoczną się tradycyjne zawody strzeleckie „Snajper”, organizowane przez Wójta Gminy Borzęcin Janusza Kwaśniaka, Koło Strzeleckie LOK w Bielczy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie już po raz dwudziesty.

plakat snajper
Co ważne, turniej ma charakter otwarty i każdy może wziąć w nim udział. Strzelcy rywalizować będą w 3 kategoriach: mężczyźni, kobiety i młodzicy, strzelając w pozycji leżącej na dystansie 50 metrów z broni małokalibrowej typu KBKS.  Na zwycięzców czekają puchary, dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wójta gminy Borzęcin Janusza Kwaśniaka. Tradycją zawodów jest także poczęstunek w postaci ciepłej herbaty, bigosu i kiełbasy z rozpalonego obok strzelnicy ogniska. Zapisy w dniu zawodów, przed rozpoczęciem rywalizacji.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102020

pr10spec

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .