Dla samorządów: SZKOLENIE ONLINE – JST A COVID 19
środa, 01 kwietnia 2020 15:28

Szanowni Burmistrzowie; Wójtowie; Sekretarzowie oraz Skarbnicy Gmin Regionu Tarnowskiego.


W związku z dynamiczną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, a wraz z nią z kolejnymi ustawami, które wprowadzają nowe prawa i obowiązki  nasza firma SKARBNIK-AUDYT oferuje przeprowadzenie szkolenia online dotyczącego szczególnych rozwiązań dla JST wynikające z ustawy o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw. Celem przeprowadzenia szkolenia jest zapoznanie pracowników jednostek samorządów terytorialnych  z wprowadzonymi aspektami przepisów w ramach wyżej wymienionej ustawy.

Szkolenie przeprowadzi:
- Alicja Juszczyk;  Radca Prawny posiadający doświadczenie w jednostkach samorządu terytorialnego oraz organach nadzoru administracji publicznej,
Osobami współuczestniczącymi w przeprowadzeniu szkolenia będą:
Robert Pieprzyca;  Audytor Wewnętrzny nr uprawnień MF 1255/2004,
Piotr Jułga;  Doradca Podatkowy nr wpisu 13471.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Skarbnik Audyt Doradztwo Finansowe i Gospodarcze Tel. (12) 265 - 50 – 80 lub 510-268-555 / 530-502-999; E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Więcej na: www.skarbnikaudyt.pl

-----------------

REKLAMA


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr062020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .