Reklama
Bochnia. Radni powiatowi wsparli DPS
WYDARZENIA - Region Bocheński
czwartek, 16 kwietnia 2020 22:15

Pralka i suszarka – to dwa urządzenia o które wzbogacił się Dom Pomocy Społecznej w Bochni. Na zakup tego sprzętu pieniądze wyłożyli radni z klubu Prawa i Sprawiedliwości. Jedenastu samorządowców postanowiło zrzucić się na te urządzenia. – Zadzwoniłem do Domu Pomocy Społecznej w Bochni z zapytaniem co jest im teraz najpotrzebniejsze. Personel, który sprawuje opiekę nad podopiecznymi tej placówki, zasugerował, by właśnie kupić pralkę i suszarkę. Jest tam co prawda taki sprzęt, ale w drugim budynku. Dzisiaj, w dobie pandemii, trzeba do minimum ograniczyć kontakty pomiędzy pensjonariuszami, jak też pracownikami. Dlatego postanowiliśmy kupić te dwa uradzenia – mówi naszej redakcji Mariusz Zając, radny PiS w Radzie Powiatu Bocheńskiego.

Mariusz Zając podkreśla, że wszyscy radni PiS – solidarnie postanowili przekazać pieniądze na ten cel. – Mam nadzieję, że sytuacja w DPS-ie jest już opanowana. Wierze, że najgorsze mamy za sobą. Wszystkim pracownikom placówki, siostrom zakonnym, księdzu który się opiekuje mieszkańcami DPS, serdecznie dziękuję. A wszystkim chorym życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia dodaje Mariusz Zając.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

fbprofil

pr122020

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .