Reklama
Czchów. Kultura w czasach zarazy
WYDARZENIA - Czchów
sobota, 16 maja 2020 16:50

13 marca zmieniły się zasady pracy w czchowskim Ośrodku Kultury, jednak zapewniamy Państwa, że my jesteśmy i wciąż pracujemy! Nasze efekty częściowo widoczne są w sieci na www.moksir.czchow.pl i Facebooku Ośrodka. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia nas w Internecie  - zachęca do przejrzenia strony Elżbieta Ogiela, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w  Czchowie.

Dla artystów małych i dużych prowadzone są spotkania on-line z naszą instruktorką Bernadetą Krakowską, która pokazuje jak wykonać efektowne prace artystyczne. Dotychczas wspólne mogliśmy wykonać: przebiśniegi z krepiny, palmę wielkanocną, kurę z gałązek brzozy, dekorację w szkle, maseczkę bez szycia, zakładki do książki, symbole narodowe. Dla wszystkich dzieci, które nadesłały zdjęcia wykonanych przez siebie zakładek mamy upominki – niespodzianki, które są do odebrania w Centrum Informacji Turystycznej przy Rynku 2 w Czchowie.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102020

pr10spec

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .