Reklama
Szczucin. Gmina dla strażaków
WYDARZENIA - Region Dąbrowski
wtorek, 19 maja 2020 12:32

Budowa nowej strażnicy Komendy Powiatowej PSP w Dąbrowie Tarnowskiej trwa w najlepsze. W nowym dwupiętrowym kompleksie przewidziano m. in. część administracyjno-biurową,  garaże, pomieszczenia socjalne dla strażaków pracujących w systemie zmianowym jak również  magazyn sprzętu przeciwpowodziowego. Ponad to na zewnątrz zaplanowano plac manewrowy, boisko wielofunkcyjne, ściankę wspinaczkową i zbiornik z wodą do ćwiczeń.


Samorząd Gminy Szczucin przekazał środki finansowe  w wysokości 135 tyś. zł na fundusz wsparcia Państwowej Straży Pożarnej z przeznaczeniem na dofinansowanie realizacji zadania pn. "Budowa Strażnicy Komendy Powiatowej PSP w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z magazynem przeciwpowodziowym". – Od lat wspieramy straż oraz policję. Nie inaczej było tym razem. Za wsparcie mojej inicjatywy dziękuję naszym radnym  – mówi w rozmowie z naszą redakcją Jan Sipior, burmistrz Szczucina.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

fbprofil

pr122020

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .