Reklama
Zmarł Tomasz Pajor
WYDARZENIA - Brzesko
sobota, 25 lipca 2020 10:13

112568200 3185416861527891 2909745459653263296 oW piątek, w wieku 54 lat, zmarł Tomasz Pajor. Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w najbliższy poniedziałek (27 lipca) o godz. 14.00 w kościele p.w NMP Matki Kościoła i św. Jakuba Ap. w Brzesku, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.

 

 

Żegnaj Tomku...

Nie dociera do mnie jeszcze ta koszmarna wiadomość. Trudno się z nią pogodzić. Nie chciałbym żeby zabrzmiało to patetycznie, ale kiedy do Domu Ojca Naszego odchodzi 54.latek, mężczyzna w kwiecie wieku, trudno by nie rodziło się pytanie: dlaczego? Czemu tak wcześnie. Tomasz Pajor nie żyje. Zmarł po bardzo ciężkiej chorobie, otoczony wielką miłością najbliższych, ale także ciepłym wspomnieniem swoich Czytelników i Słuchaczy.

Przez jakiś czas był związany z naszą redakcją. Był dziennikarzem prasowym i Internetowym. Był taki moment kiedy miał pomysł stworzenia w Brzesku radia, na falach krótkich. Nawet udało się nam stworzyć zalążki studia radiowego. Przez jakiś czas współtworzył radio internetowe, głosu Tomka można było wtedy posłuchać na stronie: www.brzesko.com.pl

Niektórzy pamiętają zapewne jego głos także z nieistniejącego już tarnowskiego RADIA MAKS. Tomasz był też DJ i cenionym znawcą muzyki, kolekcjonerem płyt. Niewiele osób w Brzesku i regionie tak znało się na muzyce jak on. Znał się nie tylko na wartości utworu czy płyty, ale także miał obszerną wiedzę na temat wokalistów, zespołów, wydarzeń muzycznych.

Tomek był osobą, której nie dało się zaszufladkować. Otwarty na innych i zawsze pomocny. Mądry i uczciwy dziennikarz, pełen wigoru, ale także dystansu do otaczającej nas rzeczywistości. Tomasz Pajor nie żyje. Przeogromny dramat. Ciągle nie dociera do mnie jeszcze ta koszmarna wiadomość. Tomasz, to jedna z tych osób, które się szanuje nawet, gdy ma się inne poglądy.

Tomasza poznałem w połowie lat 90. Kiedy stawiał pierwsze kroki w RADIU MAKS. Zawsze bardzo zaangażowany, myślący i prowokujący do myślenia. Z jednej strony bardzo życzliwy, z drugiej dowcipny, otwarty na innych kolegów w zawodzie, takim Cię Tomku zapamiętamy. Żegnaj...

Mirosław Kowalski

 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

fbprofil

pr122020

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .