Reklama
Doły. Remiza do remontu
WYDARZENIA - Dębno
środa, 05 sierpnia 2020 00:00

Blisko 30 tysięcy złotych otrzymała gmina Dębno w ramach programu Małopolskie Remizy 2020. Jest to kolejna dotacja, która zasiliła w tym roku konto gminy – cieszy się wójt Wiesław Kozłowski.


Od pięciu lat, co roku, gmina pozyskuje z tego programu, pieniądze. Gmina Dębno po raz kolejny  pozyskała dofinansowanie w ramach konkursu „Małopolskie Remizy”. Tym razem, dzięki środkom otrzymanym z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach zadania „ Podwyższenie gotowości bojowej OSP w Dołach poprzez wykonanie prac adaptacyjnych w części techniczno-bojowej budynku” prace remontowo-budowlane prowadzone będą w remizie  OSP w Dołach. Na ten cel gmina Dębno otrzymała promesę w kwocie  29 940,00 złotych. W ramach prowadzonych prac wykonane zostaną instalacje elektryczne i instalacje centralnego ogrzewania oraz system odciągu spalin dla samochodu pożarniczego wraz ich odprowadzeniem. Przeprowadzone zostaną także prace wykończeniowe garażu i zrobiony zostanie podjazd. Wszystkie prace mają zostać zakończone do końca grudnia  2020 roku – zapewnia wójt Wiesław Kozłowski.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

fbprofil

pr122020

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .