Reklama
Powiat Brzeski. Nagrody dla pedagogów
WYDARZENIA - Brzesko
piątek, 16 października 2020 18:53

Starosta Brzeski Andrzej Potępa spotkał się z dyrektorami i nauczycielami szkół i placówek oświatowych powiatu brzeskiego. Spotkanie stało się okazją do wręczenia okolicznościowych nagród z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nagrody Starosty Brzeskiego przyznawane są nauczycielom posiadającym uznany dorobek w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz szczególny wkład w rozwój oświaty samorządowej. Z zachowaniem reżimów sanitarnych, wymaganych w związku z panującą pandemią, w bardzo ograniczonym liczebnie gronie, Starosta Brzeski wręczył wyróżnionym pedagogom dyplomy uznania i uroczyście podziękował za trud podejmowanej na co dzień pracy nad kształtowaniem umysłów i serc młodych Polaków oraz aktywną i twórczą postawę.


Osoby nagrodzone to pracownicy pedagogiczni szkół i placówek oświatowych Powiatu Brzeskiego: Bernadeta Styczeń – nauczyciel w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Brzesku, Dorota Woda – nauczyciel w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Brzesku, Marta Sacha – nauczyciel w Zespole Szkół w Czchowie, Elżbieta Wojnowicz – nauczyciel w Zespole Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku, Krzysztof Serafin – nauczyciel w Zespole Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku,Marta Grabania – nauczyciel w Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku, Dorota Tomczyk - nauczyciel w Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku, Dorota Jedlińska – dyrektor Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku, Grzegorz Zelek – dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Brzesku oraz Tomasz Gurgul – dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji w Brzesku. W uroczystości wzięli także udział: Janina Motak – dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa, Kazimierz Brzyk – przewodniczący Rady Powiatu, wicestarosta brzeski Maciej Podobiński oraz Jacek Frankowski – przewodniczący Komisji Oświaty.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr112020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .