Reklama
Czwartkowy kabaret
WYDARZENIA - Fotokronika
piątek, 13 kwietnia 2007 23:04
W czwartek 12 kwietnia w Restauracji Galicyjska, dzięki życzliwości właścicieli – Państwa Kuralów, w Brzesku gościł „Kabaret Pod Wydrwigroszem”. Członkowie kabaretu:  Beata Rymarska, Łukasz Rymarski, Maurycy Polaski i Andrzej Kozłowski zaserwowali publiczności ogromną dawkę humoru, co zaowocowało świetną zabawą i wspaniałą atmosferą na sali. Występujący artyści są wychowankami Edwarda Dobrzańskiego,  pochodzącego z Brzeska, byłego Rektora PWST w Krakowie, który był obecny wśród licznie zebranej widowni.
 
Brzesko pamięta - 21.37
WYDARZENIA - Fotokronika
wtorek, 03 kwietnia 2007 16:35
W poniedziałek, 2 kwietnia, minęły dokładnie 2 lata odkąd Sługa Boży Jan Paweł II "odszedł do domu Ojca". Mieszkańcy Brzeska, podobnie jak w poprzednim roku, równie licznie uczcili drugą rocznicę śmierci Papieża Polaka.
O godzinie 20.00 w kościele Najświętszej Maryi Matki Kościoła i św. Jakuba odprawiona została Msza św. w intencji rychłej beatyfikacji Jana Pawła II. Po Mszy św. młodzież z Liceum Katolickiego w Brzesku przedstawiła montaż słowno muzyczny o Janie Pawle II. Tuż przed godziną 21.37 rozbrzmiały dzwony, a zebrani wyruszyli na Plac Kazimierza by, podobnie jak w zeszłym roku, oddać cześć Janowi Pawłowi II.
 
Przedszkole z im. Jana Pawła II
WYDARZENIA - Fotokronika
niedziela, 01 kwietnia 2007 11:11
W przededniu drugiej rocznicy śmierci Papieża Polaka, w przedszkolu numer 10 w Brzesku nastąpiło uroczyste nadanie imienia Jana Pawła II tej jednostce oświatowej. Po przywitaniu przybyłych gości przez dyrektor przedszkola Bernadę Machnio, rozpoczęła się część artystyczna, którą przygotowały dzieci uczęszczające do Przedszkola nr 10. Na specjalne zaproszenie Pani dyrektor oraz pracowników tej placówki na uroczystości wystąpił także "Mały Chór Wielkich Serc - Ziarenka Nadziei" z parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku.
 
IX Turniej Rycerski w Dębnie
WYDARZENIA - Fotokronika
poniedziałek, 25 września 2006 14:03
24 września 2006 roku w Dębnie odbył się XI Międzynarodowy Turniej Rycerski o Złoty Warkocz Tarłówny. Impreza od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem publiczności - odwiedza ją około 20 tysięcy osób. Przyjazna atmosfera łączy się tu z efektownymi pokazami rycerskiego rzemiosła, jak również innymi atrakcjami, np. występem kaskaderów konnych czy też prezentacją możliwości artylerii. Wiele osób korzysta też z okazji, aby obejrzeć doskonale zachowany zamek z XV wieku oraz zwiedzić zlokalizowane w jego murach muzeum.
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 następna > ostatnia >>

Strona 24 z 24

fbprofil

pr122020

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .