Znamy gwiazdę tegorocznych Dni Brzeska
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 11 stycznia 2018 20:06

Znamy już pierwsze szczegóły związane z czerwcową edycją Dni Brzeska. Gwiazdą tegorocznego święta miasta będzie jedna z legend polskiego rocka: zespół Lady Pank. Nie ma chyba w kraju osoby, która nie znałaby największych przebojów tej grupy. Z lat 80. tamtego stulecia pamiętamy chociażby takie utwory jak „Mniej niż zero”, Marchewkowe pole”, czy „Tańcz głupia tańcz”. Potem muzycy nagrali takie kultowe przeboje jak „Zostawcie Titanica”; „7-me niebo nienawiści”. Oczywiście bodaj każdy zna i nuci jedną z najpiękniejszych polskich ballad rockowych „Zawsze tam gdzie Ty”. Lady Pank zaprezentuje się na scenie 24 czerwca, w niedzielę, w ostatnim dniu trzydniowej imprezy. Ponieważ o 20 gra Polska z Kolumbią podczas Mistrzostw Świata w Rosji, koncert rozpocznie się około 22.

- Chcemy ustawić na placu Kazimierza Wielkiego ogromny telebim, zrobić coś na kształt strefy kibica, by wszyscy mogli zobaczyć nasze zmagania z reprezentacją „Los Cafeteros” („Plantatorzy Kawy” – przydomek kolumbijskiej reprezentacji). Jak wiemy mecz rozpocznie się o godzinie 20 – mówi naszej redakcji burmistrz Brzeska, Grzegorz Wawryka. Dodajmy, że podobnie jak w latach poprzednich, tak i w tym roku, Dni Brzeska potrwają trzy dni: od piątku 22 do niedzieli 24 czerwca. Zaplanowano wiele imprez o charakterze rekreacyjno – sportowym, występy artystyczne, blok imprez dla dzieci oraz wybór Najsympatyczniejszego Psa. Oczywiście nie zabraknie także wystawy, możliwości skosztowania wyrobów regionalnych. – Już dzisiaj zapraszam na Święto Miasta: razem dopingujmy naszej reprezentacji, a potem cieszmy się z sukcesu – wygranej z Kolumbią przy muzyce zespołu Lady Pank – mówi burmistrz Wawryka.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .