Reklama
Przedłużony areszt dla Czesława K. z Borzęcina
WYDARZENIA - Borzęcin
środa, 31 lipca 2019 11:44

Czesław K., mąż Grażyny Kuliszewskiej, której ciało w lutym wyłowiono z rzeki Uszwicy, pozostanie w brytyjskim areszcie - zdecydował sąd w Londynie. Informacje te potwierdził w środę prokurator prowadzący śledztwo w sprawie - Marcin Michałowski. We wtorek brytyjski sąd (Westminster Magistrates’ Court w Londynie) rozpatrywał wniosek podejrzanego Czesława K. o zastosowanie kaucji i dorozu policyjnego. - Sąd odrzucił ten wniosek i wyznaczył kolejny termin rozprawy na 14 sierpnia. Do tego czasu podejrzany pozostanie w brytyjskim areszcie (Her Majesty's Prison Wandsworth) - powiedział Marcin Michałowski.

Jak wyjaśnił, podczas posiedzenia 14 sierpnia sąd będzie rozpatrywał wniosek o ekstradycję Czesława K. Prokurator potwierdził także, że pięcioletni syn pary - w związku z aresztowaniem ojca - trafił pod tymczasową opiekę swojej ciotki. O przyznaniu opieki zadecydował sąd w Brzesku.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102020

pr10spec

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .